Zlecony.pl → Motoryzacja → Inne
Dane ogłoszenia
Koszt usługi do uzgodnienia
Obszar świadczenia usługi woj. wielkopolskie, powiat Poznań: Poznań
Data dodania 2018-02-04 18:56:21
Czas do końca 14 dni 22 godz.   (2018-05-05 18:56:21)
Tytuł

AUTOPOMOC POZNAŃ PHU FAST-TRANS MICHAŁ KUTA

Opis
Pomoc drogowa 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu na terenie Poznania i okolic, ponadto transport pojazdów w Polce i Europie. W naszej ofercie: - autopomoc na miejscu zdarzenia - holowanie uszkodzonych pojazdów - dowóz paliwa - transport nowych pojazdów - wypompowanie źle zatankowanego paliwa - wyciąganie auta z rowu, zaspy, błota - zmiana koła Pomoc drogowa Poznań – doraźna pomoc mechanika na drodze, holowanie pojazdów nowych i powypadkowych, transport aut i wszelkiego rodzaju urządzeń na lawecie. KONTAKT: Santocka 22 Poznań TEL.: 600 960 987 600 960 987 - POMOC DROGOWA POZNAŃ www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/  · 35 opinii z Google
Zdjęcie do aukcji

Liczba wyświetleń: 97
Skontaktuj się z Usługodawcą
Jeśli chcesz złożyć zamówienie na usługę, wybierz opcję "Złóż zamówienie".
Jeśli chcesz wysłać wiadomość do Usługodawcy, wybierz opcję "Wyślij jako wiadomość".

Kontakt:

Treść wiadomości:

Przepisz kod: Kod niedostępny
Kod:

Pomoc
Jak dodawać zlecenia?
Jak zalogować się w serwisie?
Jak mogę zmienić treść zlecenia?
Jak aktywować zlecenia?
Jak będę informowany o ofertach?

Regulamin
Mapa strony
Kontakt

Poinformuj znajomych
E-mail osoby, którą chcesz poinformować o serwisie:

Twój adres poczty e-mail:

[Strona główna] [Pomoc] [Regulamin] [Mapa strony] [Kontakt]
  Wszelkie prawa zastrzeżone 2008-2015 © Zlecony.pl.
  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O serwisie Zlecony.pl
W naszym serwisie oferujemy Ci ogłoszenia w formie zlecenia oraz usług. Umieścić już dziś swoje zlecenia lub ogłoszenia o wykonywaniu usług. To świetna promocja Ciebie i Twojej działalności, a także sposób aby znaleźć osobę, która wykona dla Ciebie określoną pracę/usługę w formie zlecenia. Jeśli masz już dość serwisów, w których musisz się rejestrować - to świetnie trafiłeś. U nas dodanie zlecenia lub usługi nie wymaga żadnej rejestracji, a ponadto jest całkowicie darmowe !