Zlecony.pl → Motoryzacja → Warsztaty
Dane ogłoszenia
Koszt usługi do uzgodnienia
Obszar świadczenia usługi woj. wielkopolskie, powiat Poznań
Data dodania 2018-12-10 21:49:39
Czas do końca 48 dni 7 godz.   (2019-03-10 21:49:39)
Tytuł

Pomoc Drogowa Laweta Poznań A2 S5 S11

Opis
Oferujemy szeroki zakres usług pomocy drogowej, działamy na terenie Poznania i okolic, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Holujemy pojazdy osobowe oraz dostawcze, oferujemy drobne naprawy na miejscu awarii, uszkodzony samochód przewieziemy w dowolnie wskazane miejsce, ponadto oferujemy również usługi warsztatowe, strzeżony parking, oraz auta zastępcze. W naszej ofercie: - usługi transportowe - usługi warsztatowe - pomoc drogową Holowanie i naprawa aut, zapraszamy do współpracy: www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl tel. 600 960 987
Zdjęcie do aukcji

Liczba wyświetleń: 42
Skontaktuj się z Usługodawcą
Jeśli chcesz złożyć zamówienie na usługę, wybierz opcję "Złóż zamówienie".
Jeśli chcesz wysłać wiadomość do Usługodawcy, wybierz opcję "Wyślij jako wiadomość".

Kontakt:

Treść wiadomości:

Przepisz kod: Kod niedostępny
Kod:

Pomoc
Jak dodawać zlecenia?
Jak zalogować się w serwisie?
Jak mogę zmienić treść zlecenia?
Jak aktywować zlecenia?
Jak będę informowany o ofertach?

Regulamin
Mapa strony
Kontakt

Poinformuj znajomych
E-mail osoby, którą chcesz poinformować o serwisie:

Twój adres poczty e-mail:

[Strona główna] [Pomoc] [Regulamin] [Mapa strony] [Kontakt]
  Wszelkie prawa zastrzeżone 2008-2018 © Zlecony.pl.
  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O serwisie Zlecony.pl
W naszym serwisie oferujemy Ci ogłoszenia w formie zlecenia oraz usług. Umieścić już dziś swoje zlecenia lub ogłoszenia o wykonywaniu usług. To świetna promocja Ciebie i Twojej działalności, a także sposób aby znaleźć osobę, która wykona dla Ciebie określoną pracę/usługę w formie zlecenia. Jeśli masz już dość serwisów, w których musisz się rejestrować - to świetnie trafiłeś. U nas dodanie zlecenia lub usługi nie wymaga żadnej rejestracji, a ponadto jest całkowicie darmowe !